Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız Türkiye’de düz cam, renkli cam, reflektif cam, lamine cam, desenli cam, güneş paneli camı, ayna ve sera camı üretmektedir. AYD Glass A.Ş. en kaliteli ürünleri rekabetçi fiyatlarla sunarak her müşteriye rakipsiz hizmet vermektedir.

AYD Glass A.Ş., yüksek nitelikli, deneyimli mühendis ve teknisyenler istihdam etmektedir ve her zaman en iyi sunma çaba göstermiştir. Bugün, birçok tamamlanmış proje ile müşterileri tarafından büyük takdir görmektedir. Şirket faaliyetleri, yenilikçi çevreci ve daha fazla verimlilik ile birlikte yeni teknoloji aracılığıyla kaliteyi daha da iyileştirmeyi amaçlamaktadır.

AYD Glass A.Ş., ilkeleri ve güvenilirliği ile müşterinin ihtiyaçlarını anlama ve ihtiyaçlarına uygun seçenekler sunma ve zamanında teslimat politikasına sahiptir. Müşterilerin beklentilerini karşılamak şirket önceliğimizdir. Kaliteyi yaptığımız her şeyin merkezine koyduğumuz için, elde edilen sonuçlar gerçekten etkileyicidir.

Takım Çalışması

AYD Glass’ta ekip çalışması temel bir değerdir. Şirketimizi bölgesel cam imalat endüstrisinde lider yapan şeyin çalışanlarımızın katkıları olduğuna inanıyoruz. Problemleri çözerken ekip çalışmasını teşvik etmek için form verme bölümünde yeni teknolojiye sahip yeni çalışma odaları inşa ettik.

Güvenlik

Sağlık ve güvenlik her şeyden önemlidir ve güvenlik kurallarını öğrenmeyi eğlenceli hale getiriyoruz. Her yıl, insanların gelecek yıl için en iyi güvenlik sloganını oyladığı bir Yıllık Güvenlik Sloganı etkinliği düzenliyoruz. Bu yıl “Her gün güvende ol ve yarının tadını çıkar”. Ciddi olmayan bir şekilde verilen ciddi bir mesaj! Ayrıca, her türlü eğlenceli program için sağlık kontrolleri ve kayıtlarla rutin olarak güvenlik toplantıları ve etkinliklerimiz var.

İş Birliği

Birlikte çalıştığımızda, başaramayacağımız hiçbir şey yoktur. AYD Glass olarak bunu çok önemsiyoruz ve tüm operasyonumuz boyunca iş birliği ve ekip çalışması yapmaktan gurur duyuyoruz. Ayrıca tesisimizin her yerinden insanların buluştuğu ve fikirleri tartıştığı, iyileştirmeler önerdiği ve gerçekten zorlu zorlukları çözmek için birlikte çalıştığı Ekip Odaları düzenliyoruz. 

Sertifikalar