< Hakkımızda – Aydglass

Perfect Spot

Hakkımızda

Firmamız Türkiye Türk Düzcam, Türkiye Türk Renkli Cam, Reflektif Cam, Lamine Cam, Desenli Cam, GüneşGlass, Ayna Cam, Sera Camı, Proses Camı üretmektedir.

AYD Float Glass CO. En kaliteli ürünleri rekabetçi fiyatlarla sunarak her müşteriye rakipsiz hizmet vermektedir.

AYD Float Glass Co., yüksek nitelikli, deneyimli mühendis ve teknisyenler istihdam etmektedir.

Tüm tarihi boyunca şirket her zaman en iyi ve farklı olmak için çaba göstermiştir. Bugün şirket, birçok tamamlanmış proje için müşteriler ve yetkililer tarafından büyük bir saygıya sahiptir.

Şirket faaliyetleri, yenilikçi çevreci ve daha fazla verimlilik ile birlikte yeni teknoloji aracılığıyla kaliteyi daha da iyileştirmeyi amaçlamaktadır. AYD Glass CO, ilkeleri ve güvenilirliği ile zamanında teslimat ürünlerine sahiptir.

AYG Float Glass A.Ş.’nin birçok başarılı projesi ve mutlu müşterisi, özünde şirket politikasının müşterinin ihtiyaçlarını anlama ve ihtiyaçlarına uygun seçenekler sunma politikasına sahiptir.

Müşterilerin beklentilerini karşılamak ve aşmak şirket önceliğimizdir. Kaliteyi yaptığımız her şeyin merkezine koyduğumuz için, elde edilen sonuçlar gerçekten etkileyicidir.

TAKIM ÇALIŞMASI

AYD Glass’ta ekip çalışması temel bir değerdir. Şirketimizi küresel cam imalat endüstrisinde lider yapan şeyin çalışanlarımızın katkıları olduğuna inanıyoruz. Problemleri çözerken ekip çalışmasını teşvik etmek için form verme bölümünde yeni teknolojiye sahip yeni çalışma odaları inşa ettik.

EMNİYET

Sağlık ve güvenlik her şeyden önemlidir ve güvenlik kurallarını öğrenmeyi eğlenceli hale getiriyoruz. Her yıl, insanların gelecek yıl için en iyi güvenlik sloganını oyladığı bir Yıllık Güvenlik Sloganı etkinliği düzenliyoruz. Bu yıl “Her gün güvende ol ve yarının tadını çıkar”. Ciddi olmayan bir şekilde verilen ciddi bir mesaj! Ayrıca, her türlü eğlenceli program için sağlık kontrolleri ve kayıtlarla rutin olarak güvenlik toplantıları ve etkinliklerimiz var.

İŞ BİRLİĞİ

Birlikte çalıştığımızda, başaramayacağımız hiçbir şey yoktur. AYD Glass olarak bunu çok önemsiyoruz ve tüm operasyonumuz boyunca iş birliği ve ekip çalışması yapmaktan gurur duyuyoruz. Ayrıca tesisimizin her yerinden insanların buluştuğu ve fikirleri tartıştığı, iyileştirmeler önerdiği ve gerçekten zorlu zorlukları çözmek için birlikte çalıştığı Ekip Odaları düzenliyoruz.

EĞİTİM

Sektörümüzde gerçekten standartları belirleyen, ülkenin en gelişmiş, son teknoloji eğitim tesislerinden birine sahibiz. Yerinde eğitime ek olarak, kariyerinizi ilerletmek, beceriler geliştirmek ve yeni şeyler öğrenmek için kapsamlı programlarımız var. Ekibimizin yaklaşık %20’si 30 yılı aşkın süredir bizimle birlikte. AYD Glass’ta her zaman öğreniyoruz ve çalışanlarımızın sektördeki en iyiler olduğunu düşündüğümüzü söylemekten çekinmiyoruz.